KOŁO PTTK

29 Rajd "O złoty liść jesieni" Dobromierz 19.11.2022 r. za nami . Ponad 50 osób ze szkół jaworskich oraz wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworze uczestniczyli w dzisiejszym rajdzie. Pogoda dopisała i mimo, że nie było bardzo ciepło, to atmosfera była gorąca. Podczas rajdu można było m.in. zwiedzić Wieżę Widokową na Wieżycy,  po której oprowadzał właściciel tego obiektu, Pan Edward Hałdaś i który opowiadał o jej historii oraz o toczonych bitwach. Były również różnego rodzaju konkurencje: o jesieni, o drzewach liściastych i krzewach. Można było również podziwiać wystawę prac plastycznych.  Nie zabrakło oczywiście kiełbasek przy ognisku i słodkich upominków dla każdego uczestnika oraz nagród za konkursy. Dziękujemy serdecznie komandorowi w/w rajdu, Pani Iwonie Zielińskiej oraz innym opiekunom ze szkół,  jak i z PTTK oddział Ziemi Jaworskiej.
Wychowankowie DMOW Jawor przeszli pieszo ok 16 km, idąc od Roztoki do Dobromierza i z powrotem, za co należą im się wielkie brawa.

GALERIA:

Za nami Rajd Rowerowy "Shimanko Kolarze" vol.II. Było trochę kręcenia na rowerze, trochę historii o regionie, wejście na wieżę, wspólne ognicho i co najważniejsze,  wspólnie spędzony czas.  Myślimy już o kolejnych. A byli z nami: Aleksandra Ewa Drabczyk, Ewa Katarzyna Kasprzyk, Barbara Pokorna, Anna Kobylińska, Karolina Orda, Dorka Zatorska, Kamil Orda, Piotr Maciej Kądziołka, Adrian Jaśpiński , Leszek Drabczyk, Stefan i Tymek oraz Michalina Drabczyk, Piotr Bielski oraz Karol i Mikołaj, Krzysztof Wodziński Damian Mącznik oraz Tedi, Kolasa Damian, Mateusz Moszonka oraz reszta wychowanków z grupy IV z DMOW.

 

Dziękujemy Telewizji Jawor za uchwycenie nas podczas rajdu oraz Powiatowi Jaworskiemu za wypożyczenie rowerów.
GALERIA:

Robert Mazurek